Четвер, 13.12.2018
Вітаю Вас, Гість  Вхід
Головна » 2018 » Січень » 17 » Кожен дитячий садок - це окремий чарівний світ казок, мрій і фантазій. Сьогодні завітати до своєї казки вас запрошує "Козачок"
15:21
Кожен дитячий садок - це окремий чарівний світ казок, мрій і фантазій. Сьогодні завітати до своєї казки вас запрошує "Козачок"

Відвідує дошкільний заклад 164 дитини. Працюють 5 груп дошкільного та 1 група раннього віку. Працівники дошкільного закладу роблять все для того, щоб виховати гармонійно розвинену, впевнену в собі, цілеспрямовану особистість. В дошкільному закладі створені умови для реалізації дитиною свого природного потенціалу, розвитку базових якостей особистості, формування дитячої творчості, вміння створювати та реалізовувати власні задуми.

Для покращення умов перебування вихованців в закладі ведеться планомірна та систематична робота: працює 6 гуртків,продовжують свою роботу музейна кімната з народознавства "Берегиня" та кімната-музей В.О.Сухомлинського.

Педагоги ДНЗ впроваджують в практику роботи цікаві інноваційні технології (раннє навчання за Гленом Доманом, навчання раннього читання за Л.Шелестовою, фізичне виховання за методикою М.Єфименка, навчання за кубиками М.Зайцева, навчання математиці за паличками Кьюізенера).

Основними пріоритетами в роботі нашого закладу є:

  1. Постійне підвищення якості дошкільної освіти, оновлення її змісту та форми організації навчально-виховного процесу.
  2. Запровадження освітніх інноваційних, інформаційних технологій.
  3. Продовження роботи закладу спрямованої на збереження і зміцнення здоров'я вихованців та прищеплення навичок здорового способу життя.
  4. Підвищення педагогічної майстерності колективу шляхом активної участі в роботі методичних об'єднань ДНЗ міста, конкурсах педагогічної майстерності.
  5. Морально-духовний розвиток дитини, виховання в неї ціннісного ставлення до приро
Переглядів: 24 | Додав: dnz_kozachok | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]