Четвер, 15.11.2018
Вітаю Вас, Гість  Вхід
Головна » 2018 » Листопад » 5 » Економічне виховання дітей дошкільного віку
10:12
Економічне виховання дітей дошкільного віку

Семінар - практикум для батьків старшої логопедичної  групи "Ромашка"   -"Економічне виховання дітей дошкільного віку" провели  вихователі  ЗДО №7 «Козачок» Варавва Олена Юріївна і Тимошенко Світлана Василівна.
В умовах сьогодення одне з основних завдань навчально-виховного процесу полягає не у накопиченні навчальної інформації з окремих галузей знань, а, насамперед, у формуванні готовності до самостійного пошуку способів пізнавальної інформації, налагодження людських стосунків, взаємодії, спілкування й уже на цій основі збагачення власного запасу знань і досвіду.
Сьогодні наша країна йде шляхом ринкової економіки. Тому про бережливість та економію ми говоримо як про суспільно-державну мету. 
Сучасне життя дуже непередбачуване, але й цікаве своєю швидкозмінністю. Можливе, саме тому складні економічне процеси так приваблюють малюків та свої перші елементарні знання вони здобувають самостійно: з бесід із однолітками, перегляду телевізора, зі спостережень за батьками. 
      Отже, сформований  економічний досвід вказує на компетентність дитини в економічній галузі життєдіяльності. Чим більш досвід дитини, тим легше їй орієнтуватися у повсякденному житті, стикаючись із різноманітними елементарними економічними поняттями, беруть участь у ситуаціях, що склалися та виконують різноманітні соціально-економічні ролі.

Переглядів: 7 | Додав: dnz_kozachok | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]