Неділя, 17.02.2019
Вітаю Вас, Гість  Вхід
Головна » 2017 » Листопад » 14 » Міцне здоров’я – важливе підґрунтя успішного всебічного розвитку дитини
11:59
Міцне здоров’я – важливе підґрунтя успішного всебічного розвитку дитини

                                Одне з головних завдань ДНЗ№7 «Козачок» - створити якнайсприятливіші умови для правильного фізичного розвитку дитячого організму, для підвищення його опірності інфекціям, а також для поступового та систематичного загартування дітей з активним використанням здоров'язбережувальних технологій; зберігати і зміцнювати фізичне, пси-хічне, соціальне і духовне здоров'я дітей, підвищувати їх фізичну і розумову працездатність, розвивати кожну дитину за її індивідуальною природною програмою.
Так педагоги закладу закладають вихованцям основи здоров`я, виховують основні риси особистості людини. Міцне здоров’я – важливе підґрунтя успішного всебічного розвитку дитини і розкриття її особистісного потенціалу.
Саме тому принцип оздоровчої спрямованості навчально-виховного процесу виокремлюється як один із стратегічних у сучасній системі дошкільної освіти. Пріоритетними напрямами фізкультурно-оздоровчої роботи нашого дошкільного закладу є:
-вчити дітей дбати про своє здоров’я;
-розвивати потребу в щоденній руховій діяльності;
-розвивати фізичні якості, формувати навички володіння основними рухами та руховими діями;
-підтримувати у дітей інтерес до різних видів спорту, занять фізкультурою, плаванням;
-забезпечувати взаємодію педагогів, медичних працівників та батьків у питаннях зміцнення психічного, фізичного здоровя дітей та формування у них здорового способу життя.

Переглядів: 85 | Додав: dnz_kozachok | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]