Четвер, 13.12.2018
Вітаю Вас, Гість  Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 8 » Звіт дошкільного навчального закладу № 7 «Козачок» про проведену роботу під час Тижня права
12:04
Звіт дошкільного навчального закладу № 7 «Козачок» про проведену роботу під час Тижня права

    

              Тиждень Права у ЗДО № 7 був проведений з 04.12 по 08.12.2017 р.

До проведення Тижня була спланована підготовча робота. Насамперед були підібрані нормативно-правові документи із захисту прав дитини, оформлені тематичні стенди та буклети у кожній віковій групі на підставі статей Конвенції ООН «Про права дитини», з якими мали змогу ознайомитися педагогічні працівники та батьки вихованців ДНЗ.

Був проведений первинний моніторинг ставлення до прав дитини у педагогічному колективі і діагностика батьків з метою виявлення знань Конвенції та їхнє ставлення до виконання прав дитини.

До самоосвіти працівників була включена «Конвенція ООН про права дитини», інші нормативно-правові акти.

Після опрацювання нормативно-правових документів були сплановані і проведені різноманітні форми роботи з педагогічними кадрами. Активно пройшов обмін думками для вихователів «Дітям про їхні права»,конкурс «Права дитини знай і захищай», плідно працювали педагоги під час КВК за статями Ковенції ООН про права дитини»,консультації,

Вихователі групп підготували і провели цикл занять згідно з тематикою: «Захисти мене від лиха і зла,бо я ще дитина мала», під час СХД виготовили бейджики для дітей (право на ім`я),виготовили альбоми сімейних фото по групах,цікаво пройшла розвага «Зайчикова хатка»,конкурс малюнків «Я маю право на освіту»,моделювання різних ситуацій,вправи –ємпатії,читання казок та оповідань,розгляд ілюстрацій,етюди з правового виховання «Ласкавинка»,обмін думками «Чи кожна людина має права?»,роздуми на тему «Права дітей в сім`ї та дитячому садочку»,дослідницька діяльність «Приготуємо обід».

У заходах, проведених під час Тижня правових знань було задіяно 120 дітей та їхні батьки.
Заслуговують на увагу ширми та папки-пересувки «Батьткам про права дитини»,проведено анкетування батьків « Що ви знаєте про права дитини?»,лекторій для батьків «Подружнім конфліктам СТОП!Поруч дитина»,консультація «Дошкільний навчальний заклад-захисник прав та інтересів дитини»,розроблено пам`ятку для батьків «Кожна дитина має право».

 

 

Переглядів: 476 | Додав: dnz_kozachok | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]